Program:

Klik på emnet for mere information om foredraget. Programmet opdateres løbende frem mod messen.

 

Lørdag d. 25. februar

Tid Emne Firma Lokale
10.30     Lokale G3
10.30 Sydafrika på egen hånd – Private Tours med chauffør-guide eller Kør Selv  African Spirit Lokale G4
11.00 Uzbekistan Viktors Farmor Lokale G1
11.00 USA Risskov Rejser Lokale G2
11.00 Årets charternyheder Meganisi & Cala d’Or Primo Tours Lokale 20
11.00   Bravo Tours Lokale 21
11.00 Aktiv familie ferie i Tjekkiet findminrejse Lokale 23
11.30 Ecuador & Galapagos unik Ø-hop Adventure Holidays Lokale G3
11.30   AFS Interkultur Lokale G4
12.00 USA The best of The West Gislev Rejser Lokale G1
12.00   Benns Lokale G2
12.00   TagAlong Travel Lokale 20
12.00   Bravo Tours Lokale 21
12.00   Tui Lokale 23 
12.30   Africa Tours Lokale G3
12.30 Danmarks bedste Sydafrika Rundrejse  og  Big Five Safari i Sydafrika African Spirit Lokale G4
13.00 USAs Sydstater for fuld musik Gislev Rejser Lokale G1
13.00 New Zealand Risskov Rejser Lokale G2
13.00 Trygt boligkøb i Spanien Bolig-Udland.dk Lokale 20
13.00   Bravo Tours Lokale 21
13.00 Korfu SunCharter Lokale 23 
13.30   C&C Travel Lokale G3
13.30 Safari i Kenya og Tanzania samt Gorilla Trekking i Uganda African Spirit Lokale G4
14.00 Cuba Stjernegaard Rejser Lokale G1
14.00 Vest USA Jysk Rejsebureau Lokale G2
14.00 Discover Latvian finest SPA destination - Jurmala Jurmala Lokale 20
14.00   Bravo Tours Lokale 21+22
14.00 Ithaca - et græsk eventry Århus Charter Lokale 23
14.30   Top Tours Lokale G3
14.30 Indien Ans Rejser Lokale G4
14.30 Familie på Farten i Afrika Familie på Farten Lokale 4 Indgang Vest
15.00     Lokale G1
15.00     Lokale 20
15.00   Bravo Tours Lokale 21
15.00     Lokale 23
15.30     Lokale G3
15.30     Lokale G4
16.00     Lokale G1
16.00     Lokale G2
16.00 Formel 1 sæsonen 2017 GP Tours & Øster lindet Lokale 20
16.00   Bravo Tours Lokale 21
16.00     Lokale 23
16.30     Lokale G3
16.30     Lokale G4
17.00     Lokale G1
17.00     Lokale G2
17.00     Lokale 20
17.00

 

 

Lokale 23